Gürdal Çelik Kapı Banner Fotoğrafı

Hakkımızda

Gürdal Çelik Kapı, 18 yıllık tecrübesiyle üretim teknolojisi, malzeme kalitesi, kalite bilincini ilke edinmiş uzman personeli ve birinci sınıf işçilik üzerine oluşturduğu üretim felsefesi ile pek çok önemli projeye imza atmıştır. 

Amacı yüzde yüz müşteri memnuniyeti olan Gürdal Çelik Kapı Sistemleri bu güveni sağlamak için tüm imkanlarını seferber ederek, profesyonel çalışma bilinciyle müşterilerine tecrübe ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur. Bu felsefeyle yaşam alanlarına kazandırmış olduğu binlerce kapı ile de büyümenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Misyonumuz

Gürdal Çelik kapı olarak misyonumuz; güvenliği ve güvenilirliği ön planda tutarak, günümüzün değişen koşullarına uygun, öncü ve yaratıcı çözümleriyle yaşamlara değer katan ve mekanları farklı kılan kapılar tasarlayıp sunmaktır. Bilgi, beceri, deneyim ve yeteneklerimizi kullanarak ürettiğimizkapılarımızla prestijli ürünlerimizin yanı sıra, başarı ile gerçekleştirdiğimiz toplu taahüt işleriyle inşaat firmalarına çözüm ortağı olmaktır.

Tüketici ilişkileri konusundaki yaklaşımımız ile satış sonrasında daima müşterilerimizin yanında olarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmakta ve bu konudaki hassasiyetimiz ile en güvenilir firmalar arasında bulunmaktır.

Vizyonumuz

Gürdal Çelik Kapı profesyonel yönetim şekli, teknolojik gelişmelere uygunluğu ile sektöründe lider bir marka olmayı kendine “vizyon” edinmiştir. Güvenilir, kaliteli, tavsiye edilen tasarımları ile özdeşleşen bir marka olarak amacımız marka bilinirliğimizi sürekli arttırmaktır. Hedefimiz, değişen müşteri ihtiyaçları ve rekabet koşullarını hızla algılayıp, üretim, satış ve pazarlama stratejilerimizi buna uygun olarak hayata geçirmektir.

Kalite Politikası

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için; kalite yönetim sistemi şartlarına uymak,kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek,hiç bir koşulda hizmet kalitesinden ödün vermemek kuruluşumuzun kalite politikasıdır.

Alternate Text
Alternate Text